Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Jetta

€6,800
2011' Volkswagen Jetta photo #1
2011' Volkswagen Jetta photo #2
2011' Volkswagen Jetta photo #3
2011' Volkswagen Jetta photo #4
2011' Volkswagen Jetta photo #5
2011' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet volkswagen Jetta në gjendje perfekte
Makina është blerë në gjermai me 183.000 km origjinale, Është blerë nga individë dhe ka ardhur në rrugë tokësore. E përdorur nga një person. Ka çdo shërbim të dokumentuar në librin e shërbimeve. Në Shqipëri ka bërë vetëm 2 mijë km. Çmimi i diskutueshëm.
Siguracioni i paguar deri në Nëntor 2023; Kilaudimi në Nëntor 2024
Ka 8 goma, 4 vere me disqe alumini dhe 4 dimri me disqe hekuri.
Shumë e pastër dhe e mbajtur si makinë. Nuk ka asnjë problem ose difekt.
- Kondicioner
- Abs, Airbag
- 2 celsa origjinal
- Sensor parkimi para mbrapa
- Drita që kthehen kur pret timonin (robotike)
- Sendile rrobe shumë të pastra, 2 të parat me ngrohje
- Sensorë shiu
- Pasqyra që errësohen gjatë natës
- Komanda në timon
- Manuale me 6 marsha
- 4 xhama elektrik
E gatshme për çdo lloj kontrolli.

Support Ukraine