Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Jetta

€7,500
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 120000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe estetike
Motor 2.5 Benzine - Gaz (100%)
Cdo sherbim i sapo bere
Impanti i sapo hedhur me 5 vite garanci
126000 milje me garanci
E sapo ardhur nga USA
Dogana e paguar gati per targa
Gati per cdo prove
Cmimi i pak i diskutushem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 9 February 2023
Support Ukraine