Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Jetta

€7,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe estetike
Motor 2.5 Benzine - Gaz (100%)
Cdo sherbim i sapo bere
Impanti i sapo hedhur me 5 vite garanci
126000 milje me garanci
E sapo ardhur nga USA
Dogana e paguar gati per targa
Gati per cdo prove
Cmimi i pak i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 9 Shkurt 2023
Support Ukraine