Report This Ad!
Bookmark This

2013' Volkswagen Golf VII

€13,500
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania - 2
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania - 3
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania - 4
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania - 5
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania - 6
 • 2013 Volkswagen Golf VII in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 144000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 144.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Navi, CD DVD, USB, Sensor Parkimi, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13.500€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 10 August 2021