Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf VII

€12,500
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2013 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 144000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 144.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Navi, CD DVD, USB, Sensor Parkimi, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12.500€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 10 Gusht 2021