2012' Volkswagen Golf Plus photo #1
2012' Volkswagen Golf Plus photo #2
2012' Volkswagen Golf Plus photo #3
2012' Volkswagen Golf Plus photo #4
2012' Volkswagen Golf Plus photo #5
2012' Volkswagen Golf Plus photo #6
6 photos

2012' Volkswagen Golf Plus

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,199
Published 4 July 2024ID: KCjERM

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Seller's comments about 2012' Volkswagen Golf Plus

Pershendetje , kame ne shitje nje Golf plus te importuar nga Gjermania , makina eshte ne gjendje sh korrekte motorrike dhe xhenerike , kambio punon perfekt , dogane e paguar e gacme per ta targuar , makina dispon , sensor parkimi / navikator /audio cd usb aux tel blututh /klima bi zone/ngrohese sendiljesh/ tapuceri cope sh e rehacme /xhamat me butona / sendilje me levizje dhe palosje mbrapa/pilot automatik/kompjuter bordi / ngjyre kapucino sh e bukur , disqe dhe goma te mira , e gacme per cdi prove

Support Ukraine