Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Volkswagen Golf Plus

€4,800
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

VW Golf 5 Plus 2.0 TDI
Prodhim Nentor 2005
Kambio Automatike
203 000 km
Sensor parkimi
Sensor shiu
Sensor dritash
Sedile me ngrohje
Xhama te zinj te certifikuar
Pasqyra me vete erresim
Klima me 2 zona
Tavoline per sediljet mbrapa
Ganxhe per terheqje
10 airbag
4 xhama elektrik
Disqe alumini te golf 6
Dokumenta te paguara per 1 vit, kolaudim per 2 vjet
Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike. Vaj dhe filtra te nderruar, ferrota tamburo akull te reja para dhe mbrapa. E ardhur nga Gjermania.
Cmimi i diskutueshem nga afer
Jo nderrime!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 February 2023
Support Ukraine