Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Arteon

€35,000
2009' Volkswagen Arteon photo #1
2009' Volkswagen Arteon photo #2
2 photos
Age: 14 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Pasat Arteon viti 2019 esht bler me 0 KM aktualisht ka 30 KM me liber sherbimesh Esht ber me porosi nga fabrika esht versioni R.Lin me i shtrejnt dhe super full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 32000 mij euro nuk bej nderrim ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 May 2023
Support Ukraine