Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Arteon

€35,000
2009' Volkswagen Arteon photo #1
2009' Volkswagen Arteon photo #2
2 foto
Mosha: 14 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Pasat Arteon viti 2019 esht bler me 0 KM aktualisht ka 30 KM me liber sherbimesh Esht ber me porosi nga fabrika esht versioni R.Lin me i shtrejnt dhe super full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 32000 mij euro nuk bej nderrim ju lutem kontakt serioz flm

Support Ukraine