2014' Volkswagen photo #1
2014' Volkswagen photo #2
2014' Volkswagen photo #3
2014' Volkswagen photo #4
2014' Volkswagen photo #5
2014' Volkswagen photo #6
6 photos

2014' Volkswagen

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,700
Published 7 April 2024ID: FYuoNB

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2014' Volkswagen

CC 2.0 Gaz - Benzin TSI 98%
Vit prodhim 2014
Kilometra 152,000
Impjant gazi STAG ne leje + garanci
Baxha xhami
Kilometrazh ne xham
Sedilje me ngrohje, ftohje + memorje
Interior led me 4 ngjyra
Lexon tabelat e shpejtesis
Xhamat e zinj me leje
Amortizator sport / normal / comfort
Auto hold
Sensor parkimi dhe kamera
Sinjalet dynamic
Dritat bixeno
Komanda ne timon + F1
Makina nuk ka nevoj per sherbime
Letrat te paguara dhe kolaudim per 2 vite

Support Ukraine