2014' Volkswagen photo #1
2014' Volkswagen photo #2
2014' Volkswagen photo #3
2014' Volkswagen photo #4
2014' Volkswagen photo #5
2014' Volkswagen photo #6
6 foto

2014' Volkswagen

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,700
Publikuar 7 Prill 2024ID: FYuoNB
  • Fier
  • 067Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen

CC 2.0 Gaz - Benzin TSI 98%
Vit prodhim 2014
Kilometra 152,000
Impjant gazi STAG ne leje + garanci
Baxha xhami
Kilometrazh ne xham
Sedilje me ngrohje, ftohje + memorje
Interior led me 4 ngjyra
Lexon tabelat e shpejtesis
Xhamat e zinj me leje
Amortizator sport / normal / comfort
Auto hold
Sensor parkimi dhe kamera
Sinjalet dynamic
Dritat bixeno
Komanda ne timon + F1
Makina nuk ka nevoj per sherbime
Letrat te paguara dhe kolaudim per 2 vite

Support Ukraine