2010' Volkswagen photo #1
2010' Volkswagen photo #2
2010' Volkswagen photo #3
2010' Volkswagen photo #4
2010' Volkswagen photo #5
5 photos

2010' Volkswagen

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,000
Published 15 June 2024ID: 2jl4qC

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Seller's comments about 2010' Volkswagen

SHITET↩️
ℹ️ Pasat cc R Line
ℹ️ VITI 2010
ℹ️ Forca motorike : 2.0 Naftë
ℹ️ Dogana e paguar
ℹ️ 220.000 KM (TE ÇERTEFIKUARA)
ℹ️ Opsionet
▪️Automat
▪️Marrshe në timon +-
▪️Opsione drejtimi Sport/Comfort
▪️Komanda në timon
▪️Monitor me prekje
▪️Kamera parkimi mbrapa
▪️Sensor parkimi para dhe mbrapa
▪️Baxho panoramike
▪️sedilje elektrike
▪️Sensor dritash
▪️Sensor shiu
▪️Limitator shpejtesie
▪️Kondicioner me dy zona
▪️Xhama te zinj
▪️Xhamat te 4 elektrik
▪️Disqe alumini
▪️Pasqyrat elektrike me palosje
▪️Radio, Player CD, DVD Player, USB, Bluetooth, Aux
ℹ️ MAKINA ËSHTË ME DOGANË TË PAGUAR DHE ÇDO SHËRBIM TË KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi: 9.000 euro

Instagram
https://www.instagram.com/p/C6Bra6pskKd/?igsh=NnJqd3MxbjZ6N2Jv

Support Ukraine