2010' Volkswagen photo #1
2010' Volkswagen photo #2
2010' Volkswagen photo #3
2010' Volkswagen photo #4
2010' Volkswagen photo #5
5 foto

2010' Volkswagen

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 15 Qershor 2024ID: 2jl4qC

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen

SHITET↩️
ℹ️ Pasat cc R Line
ℹ️ VITI 2010
ℹ️ Forca motorike : 2.0 Naftë
ℹ️ Dogana e paguar
ℹ️ 220.000 KM (TE ÇERTEFIKUARA)
ℹ️ Opsionet
▪️Automat
▪️Marrshe në timon +-
▪️Opsione drejtimi Sport/Comfort
▪️Komanda në timon
▪️Monitor me prekje
▪️Kamera parkimi mbrapa
▪️Sensor parkimi para dhe mbrapa
▪️Baxho panoramike
▪️sedilje elektrike
▪️Sensor dritash
▪️Sensor shiu
▪️Limitator shpejtesie
▪️Kondicioner me dy zona
▪️Xhama te zinj
▪️Xhamat te 4 elektrik
▪️Disqe alumini
▪️Pasqyrat elektrike me palosje
▪️Radio, Player CD, DVD Player, USB, Bluetooth, Aux
ℹ️ MAKINA ËSHTË ME DOGANË TË PAGUAR DHE ÇDO SHËRBIM TË KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi: 9.000 euro

Instagram
https://www.instagram.com/p/C6Bra6pskKd/?igsh=NnJqd3MxbjZ6N2Jv

Support Ukraine