2011' Toyota Verso-S photo #1
2011' Toyota Verso-S photo #2
2011' Toyota Verso-S photo #3
2011' Toyota Verso-S photo #4
2011' Toyota Verso-S photo #5
2011' Toyota Verso-S photo #6
6 photos

2011' Toyota Verso-S

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,600
Published 13 June 2024ID: 4cc4BX

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Toyota Verso-S

Shitet Toyota Verso S: Kambio Automat. Motorri: 1.4 nafte Viti: 2011. Kilometra:190000 origjinale te vetat. Kamera mbrapa dhe navi. Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa. Xhama dhe pasqyra elektrike. Komanda ne timon. Makina eshte ne gjendje perfekte gati per cdo lloj kontrolli.

Support Ukraine