2011' Toyota Verso-S photo #1
2011' Toyota Verso-S photo #2
2011' Toyota Verso-S photo #3
2011' Toyota Verso-S photo #4
2011' Toyota Verso-S photo #5
2011' Toyota Verso-S photo #6
6 foto

2011' Toyota Verso-S

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,600
Publikuar 13 Qershor 2024ID: 4cc4BX

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Toyota Verso-S

Shitet Toyota Verso S: Kambio Automat. Motorri: 1.4 nafte Viti: 2011. Kilometra:190000 origjinale te vetat. Kamera mbrapa dhe navi. Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa. Xhama dhe pasqyra elektrike. Komanda ne timon. Makina eshte ne gjendje perfekte gati per cdo lloj kontrolli.

Support Ukraine