Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Toyota Verso

€8,300
2010' Toyota Verso photo #1
2010' Toyota Verso photo #2
2010' Toyota Verso photo #3
2010' Toyota Verso photo #4
2010' Toyota Verso photo #5
2010' Toyota Verso photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Toyota Verso
Viti 2010
Motorr nafte
Kambio automatike
6+1 vende
Tavan Panoramik
Xhamat e pasem te erret nga fabrika+ perde.
Sediljet e para me ngrohje.
Kamere parkimi pas.
Makina eshte me targa, siguracion dhe kolaudim si dhe me sherbime te mirëmbajtjes te kryera.
Çmimi i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 25 April 2023
Support Ukraine