Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Toyota Verso

€8,300
2010' Toyota Verso photo #1
2010' Toyota Verso photo #2
2010' Toyota Verso photo #3
2010' Toyota Verso photo #4
2010' Toyota Verso photo #5
2010' Toyota Verso photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Verso
Viti 2010
Motorr nafte
Kambio automatike
6+1 vende
Tavan Panoramik
Xhamat e pasem te erret nga fabrika+ perde.
Sediljet e para me ngrohje.
Kamere parkimi pas.
Makina eshte me targa, siguracion dhe kolaudim si dhe me sherbime te mirëmbajtjes te kryera.
Çmimi i diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Prill 2023
Support Ukraine