Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Toyota Urban Cruiser

€6,900
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Marka:TOYOTA
Modeli : URBAN CRUISER 1.4D 4x4
Kambio : MANUAL 6 MARSHE
VITI: 2010
Kilometra:190.000 (Origjinale me garanci+ liber sherbimesh + foto ne zvicer )
Cmimi :€diskutushem DOGANA e paguar) GATI PER TARGA .

-MOTORR 1.4 NAFTE (SUPER EKONOMIKE)
-KAMBJO MANUAL 6 MARSHE
-4x4 (AKTIVIZOHEN SIPAS DESHIRES)
-SENDILJE ME NGROHJE
-TIMON ME BUTONA MULTIFUNCTIONAL
-SENSOR PARKIMI
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-GOMA TE REJA CONTINENTAL
-GANXHE MBRAPA
-ZGARA LART TOYOTA ORIGJINALE
MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME CDO SHERBIM TE BER NE KOHEN E DUHUR ME LIBER SHERBIMESH . NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE !

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 1 March 2023
Support Ukraine