Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Toyota Urban Cruiser

€6,900
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Marka:TOYOTA
Modeli : URBAN CRUISER 1.4D 4x4
Kambio : MANUAL 6 MARSHE
VITI: 2010
Kilometra:190.000 (Origjinale me garanci+ liber sherbimesh + foto ne zvicer )
Cmimi :€diskutushem DOGANA e paguar) GATI PER TARGA .

-MOTORR 1.4 NAFTE (SUPER EKONOMIKE)
-KAMBJO MANUAL 6 MARSHE
-4x4 (AKTIVIZOHEN SIPAS DESHIRES)
-SENDILJE ME NGROHJE
-TIMON ME BUTONA MULTIFUNCTIONAL
-SENSOR PARKIMI
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-GOMA TE REJA CONTINENTAL
-GANXHE MBRAPA
-ZGARA LART TOYOTA ORIGJINALE
MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME CDO SHERBIM TE BER NE KOHEN E DUHUR ME LIBER SHERBIMESH . NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE !

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Mars 2023
Support Ukraine