Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Toyota RAV4

€9,000
2012' Toyota RAV4 photo #1
2012' Toyota RAV4 photo #2
2012' Toyota RAV4 photo #3
2012' Toyota RAV4 photo #4
2012' Toyota RAV4 photo #5
2012' Toyota RAV4 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte 2012.
Ne gjendje realisht shume te mire me sherbimet e bera dhe taksat e paguara. E paster si brenda e jashte. Me opsione navi, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, pilot automat, start stop.
JU FALEMINDERIT

  • 069Show phone
  • Fier
  • 16 May 2023
Support Ukraine