Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Toyota RAV4

€9,000
2012' Toyota RAV4 photo #1
2012' Toyota RAV4 photo #2
2012' Toyota RAV4 photo #3
2012' Toyota RAV4 photo #4
2012' Toyota RAV4 photo #5
2012' Toyota RAV4 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte 2012.
Ne gjendje realisht shume te mire me sherbimet e bera dhe taksat e paguara. E paster si brenda e jashte. Me opsione navi, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, pilot automat, start stop.
JU FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 16 Maj 2023
Support Ukraine