Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Toyota RAV4

€6,800
2009' Toyota RAV4 photo #1
2009' Toyota RAV4 photo #2
2009' Toyota RAV4 photo #3
2009' Toyota RAV4 photo #4
2009' Toyota RAV4 photo #5
2009' Toyota RAV4 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shes Toyota Rav 4 me nafte, motor 2.2 D4D .kambjo manuale 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre e zeze
Makina ka Klima me 2 zona, ABS, Air Bag, 4 Xhamat elektrik, Pasqyra elektrike dhe palosje, Disqe alumini origjinal, 4 goma te reja, Komanda ne timon, Navigator te madh, Sistem 4x4, hapje mbyllje me pult
KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove .
Cmimi 6800 euro eshte i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 25 October 2023
Support Ukraine