Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Toyota RAV4

€6,800
2009' Toyota RAV4 photo #1
2009' Toyota RAV4 photo #2
2009' Toyota RAV4 photo #3
2009' Toyota RAV4 photo #4
2009' Toyota RAV4 photo #5
2009' Toyota RAV4 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Toyota Rav 4 me nafte, motor 2.2 D4D .kambjo manuale 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre e zeze
Makina ka Klima me 2 zona, ABS, Air Bag, 4 Xhamat elektrik, Pasqyra elektrike dhe palosje, Disqe alumini origjinal, 4 goma te reja, Komanda ne timon, Navigator te madh, Sistem 4x4, hapje mbyllje me pult
KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove .
Cmimi 6800 euro eshte i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 25 Tetor 2023
Support Ukraine