2007' Toyota RAV4 photo #1
2007' Toyota RAV4 photo #2
2007' Toyota RAV4 photo #3
2007' Toyota RAV4 photo #4
2007' Toyota RAV4 photo #5
2007' Toyota RAV4 photo #6
6 photos

2007' Toyota RAV4

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,100
Published 29 October 2023ID: APeovZ
Expired
8 months, 1 week ago

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Toyota RAV4

Shes Toyota Rav 4 me nafte, motor 2.2 D4D .kambjo manuale 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre gri
Ka keto opsione :
Klima me 2 zona
ABS
Air Bag
4 Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike dhe palosje
Disqe alumini origjinal
4 goma 100% te reja
Komanda ne timon
Navigator te madh
Sistem 4x4
Sensor parkimi
Sallon lekure ngjyre e zeze
Sedile me ngrohje
Baxha
Ndezje me buton Start-Stop
208800 KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove .
Cmimi 6100 euro eshte i diskutueshem

Support Ukraine