Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Toyota RAV4

€6,100
2007' Toyota RAV4 photo #1
2007' Toyota RAV4 photo #2
2007' Toyota RAV4 photo #3
2007' Toyota RAV4 photo #4
2007' Toyota RAV4 photo #5
2007' Toyota RAV4 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Toyota Rav 4 me nafte, motor 2.2 D4D .kambjo manuale 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre gri
Ka keto opsione :
Klima me 2 zona
ABS
Air Bag
4 Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike dhe palosje
Disqe alumini origjinal
4 goma 100% te reja
Komanda ne timon
Navigator te madh
Sistem 4x4
Sensor parkimi
Sallon lekure ngjyre e zeze
Sedile me ngrohje
Baxha
Ndezje me buton Start-Stop
208800 KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove .
Cmimi 6100 euro eshte i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 29 Tetor 2023
Support Ukraine