Bookmark This

2007' Toyota Rav 4

€6,750
Report This Ad!
  • 2007 Toyota Rav 4 in Tirane, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet toyota rav 4 viti 2007 super gjendje me km origjinale 216000 te vertetuedhmr me liber sherbimi dhe dokument perpara se t vinte shqiperi makina esht super gjendje si brenda si jasht me goma 70% me t gjitha sherbimet e bera paar dy muajsh per me shum info kontakt vb ose wts Makina esht full extra per vitin e saj 2007 navi , cruise control, start stop, pasqyra mbyllje hapje,4/4 lock unclock sallon lekur rav 4,shkall makina esht full

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 November 2020