Shto te të preferuarat

2007' Toyota Rav 4

€6,750
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet toyota rav 4 viti 2007 super gjendje me km origjinale 216000 te vertetuedhmr me liber sherbimi dhe dokument perpara se t vinte shqiperi makina esht super gjendje si brenda si jasht me goma 70% me t gjitha sherbimet e bera paar dy muajsh per me shum info kontakt vb ose wts Makina esht full extra per vitin e saj 2007 navi , cruise control, start stop, pasqyra mbyllje hapje,4/4 lock unclock sallon lekur rav 4,shkall makina esht full

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Nëntor 2020