Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota RAV4

€6,700
5 photos
Age: 16 years
Mileage: 230000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

‼️ 6700 EURO I DISKUTUESHEM ‼️
TOYOTA RAV4 D-4D
VITI NENTOR/2007 ( MODEL 2008 )
MOTORRI 2.2 NAFTE 4X4
KAMBIO MANULE
KM 230.000 ORIGJINALE ME SHERBIME. GOMA MICHELIN POTHUAJSE TE REJA.
OPSIONET : NAVIGATOR - DVD - GPS - AUX - USB - CD - LOCKING DIFFERENTIAL - PILOT AUTOMATIK - XHAMA DHE PASQYR ELEKTRIKE - KLIMA - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ…
ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR\
CMIMI 6700 EURO I DISKUTUESHEM

  • 069Show phone
  • ilir
  • Tirane
  • 10 March 2023
Support Ukraine