Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Toyota RAV4

€6,700
5 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 230000 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

‼️ 6700 EURO I DISKUTUESHEM ‼️
TOYOTA RAV4 D-4D
VITI NENTOR/2007 ( MODEL 2008 )
MOTORRI 2.2 NAFTE 4X4
KAMBIO MANULE
KM 230.000 ORIGJINALE ME SHERBIME. GOMA MICHELIN POTHUAJSE TE REJA.
OPSIONET : NAVIGATOR - DVD - GPS - AUX - USB - CD - LOCKING DIFFERENTIAL - PILOT AUTOMATIK - XHAMA DHE PASQYR ELEKTRIKE - KLIMA - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ…
ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR\
CMIMI 6700 EURO I DISKUTUESHEM

  • 069Tregoni telefonin
  • ilir
  • Tiranë
  • 10 Mars 2023
Support Ukraine