Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota RAV4

€6,000
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

TOYOTA RAV4
(4X4)
2.2 NAFTE
Kambio MANUAL 6+R
200.000 Kilometra
Viti 2007
ME DOGANE TE PAGUAR
Hapje mbyllje qendrore me pult
Goma te reja ,Disqe alumini ,Kondicioner Clima ,Pasqyra me Palosje
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
Cmimi : 6,000€
Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 February 2023
Support Ukraine