Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Toyota RAV4

€6,000
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

TOYOTA RAV4
(4X4)
2.2 NAFTE
Kambio MANUAL 6+R
200.000 Kilometra
Viti 2007
ME DOGANE TE PAGUAR
Hapje mbyllje qendrore me pult
Goma te reja ,Disqe alumini ,Kondicioner Clima ,Pasqyra me Palosje
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
Cmimi : 6,000€
Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

Support Ukraine