Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Toyota Rav 4

€6,300
6 photos
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Toyota Rav-4 4x4 2.2 Nafte D-4D Motori thjesht,Kambio Manual,Viti 16.05.2006,Km 192.400 te certifikuara,Klima,Komanda ne timon,Pasqyra elektrike me palosje,Goma te reja,Shum e paster si brenda dhe jasht ne gjendje perfekte,E ardhur nga zvicra me dogan te paguar,Cmimi 6300 Euro..

  • 069Show phone
  • Durres
  • 5 May 2022