Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Rav 4

€6,300
6 foto
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Rav-4 4x4 2.2 Nafte D-4D Motori thjesht,Kambio Manual,Viti 16.05.2006,Km 192.400 te certifikuara,Klima,Komanda ne timon,Pasqyra elektrike me palosje,Goma te reja,Shum e paster si brenda dhe jasht ne gjendje perfekte,E ardhur nga zvicra me dogan te paguar,Cmimi 6300 Euro..

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Maj 2022
Support Ukraine