Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Toyota Land Crusier

€12,000
6 photos
Body: Hatchback
Age: 19 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

3.0 Diesel 4x4
Makina i ka te gjitha sherbimet e bera ne kohe
Letrat e paguara
Tapiceria e sapo nderruar
4 injektore te nderruar marka Denzo me vlere 240 euro copa
270.000km
Makina eshte e mbajtur shume mire
Full opsion
Makina eshte dhe 7 vendeshe plus dy sendilje lekure ne bagazh
Mundesi nderrimi me makine ose me pirun (3-4ton) deri ne 4000-5000euro
Ju lutem te kontaktojne vetem bleres serioz jo kureshtare

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 March 2023
Support Ukraine