Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Toyota Land Crusier

€12,000
2004' Toyota Land Crusier photo #1
2004' Toyota Land Crusier photo #2
2004' Toyota Land Crusier photo #3
2004' Toyota Land Crusier photo #4
2004' Toyota Land Crusier photo #5
2004' Toyota Land Crusier photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

3.0 Diesel 4x4
Makina i ka te gjitha sherbimet e bera ne kohe
Letrat e paguara
Tapiceria e sapo nderruar
4 injektore te nderruar marka Denzo me vlere 240 euro copa
270.000km
Makina eshte e mbajtur shume mire
Full opsion
Makina eshte dhe 7 vendeshe plus dy sendilje lekure ne bagazh
Mundesi nderrimi me makine ose me pirun (3-4ton) deri ne 4000-5000euro
Ju lutem te kontaktojne vetem bleres serioz jo kureshtare

Support Ukraine