2018' Toyota C-HR photo #1
2018' Toyota C-HR photo #2
2018' Toyota C-HR photo #3
2018' Toyota C-HR photo #4
2018' Toyota C-HR photo #5
2018' Toyota C-HR photo #6
6 photos

2018' Toyota C-HR

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€16,500
Published 14 May 2024ID: 0jsCOP

Information from the owner

Age: 6 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2018' Toyota C-HR

Shitet Toyota CHR
Toyota CHR automat viti 2018 gjysem hibrid
Benzin 4 pistona Gjendje 10/10 si e Re.
Bler ne Itali me 0 (zero) kilometra
Aktualisht ka 133 mij kilometra
Shum komode dhe e sigurt ne rrug
Full Full option:
-Kamer parkimi
- Sensore dritash
-Sensore shiu
-Sensore rruge kur del nga korsia
- Vet frenon Rast Rreziku kur ke makin para
- Konsum minimal 4 Litra Kombinuar
- Ndizet me çels ne xhep Start/stop
-Dyert i hapen me sheni gishti
Etj eti

Support Ukraine