2018' Toyota C-HR photo #1
2018' Toyota C-HR photo #2
2018' Toyota C-HR photo #3
2018' Toyota C-HR photo #4
2018' Toyota C-HR photo #5
2018' Toyota C-HR photo #6
6 foto

2018' Toyota C-HR

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,500
Publikuar 14 Maj 2024ID: 0jsCOP

Information from the owner

Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Hibrid
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2018' Toyota C-HR

Shitet Toyota CHR
Toyota CHR automat viti 2018 gjysem hibrid
Benzin 4 pistona Gjendje 10/10 si e Re.
Bler ne Itali me 0 (zero) kilometra
Aktualisht ka 133 mij kilometra
Shum komode dhe e sigurt ne rrug
Full Full option:
-Kamer parkimi
- Sensore dritash
-Sensore shiu
-Sensore rruge kur del nga korsia
- Vet frenon Rast Rreziku kur ke makin para
- Konsum minimal 4 Litra Kombinuar
- Ndizet me çels ne xhep Start/stop
-Dyert i hapen me sheni gishti
Etj eti

Support Ukraine