Bookmark This

2008' Toyota Avensis

€3,800
Report This Ad!
  • 2008 Toyota Avensis in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje shum te mire ne cdo drejtim,nafte viti prodhimit fundi 2007,km origjinale dhe te qertifikuara me liber servisi,KONSUMI 7.6 LITRA BRENDA QYTETIT,e perdorur vetem nga nje person,klm 203 000,FULL FULL OPSION PPRODHIM D-CAT /SPECIAL/ .2 celesa ,ncs doni ta harroni servisin blijeni dhe bejeni tuajen ket makine......FOTOT JANE ORIGJINALE PA EFEKTE !!!

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 February 2021