Shto te të preferuarat

2008' Toyota Avensis

€3,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Toyota Avensis në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina eshte ne gjendje shum te mire ne cdo drejtim,nafte viti prodhimit fundi 2007,km origjinale dhe te qertifikuara me liber servisi,KONSUMI 7.6 LITRA BRENDA QYTETIT,e perdorur vetem nga nje person,klm 203 000,FULL FULL OPSION PPRODHIM D-CAT /SPECIAL/ .2 celesa ,ncs doni ta harroni servisin blijeni dhe bejeni tuajen ket makine......FOTOT JANE ORIGJINALE PA EFEKTE !!!

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Shkurt 2021