Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Toyota Avensis

€5,100
2005' Toyota Avensis photo #1
2005' Toyota Avensis photo #2
2005' Toyota Avensis photo #3
2005' Toyota Avensis photo #4
2005' Toyota Avensis photo #5
2005' Toyota Avensis photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

- TOYOTA AVENSIS
- MOTORR 2.0 BENZIN/GAZ (IMPJANTI I SAPO VENDOSUR ELTON&REDI)
- EURO 4
- VITI 2004
- NGJYRE GRI ME NUANCE NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE
- TAPICERI LEKURE E PASTER
- KILOMETRA 250 000
- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK
- KOMANDA NE TIMON
- DISQE ALUMINI 18-CE TIP I RI
- GOMA 80 %
- XHAMA TE ZI ME LEJE
- RADIO, AUX
- KAMERA REGJISTRIMI DHE PARKIMI PARA, MBRAPA
- SEDILJE ELEKTRONIKE
- SEDILJE ME NGROHJE TEMPOMAT
- PILOT AUTOMAT
- CLIMA TRONIK DUAL
- MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET
- PER INFO KONTAKTO NE WHATSAPP

- JU FALEMINDERIT

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 September 2023
Support Ukraine