2005' Toyota Avensis photo #1
2005' Toyota Avensis photo #2
2005' Toyota Avensis photo #3
2005' Toyota Avensis photo #4
2005' Toyota Avensis photo #5
2005' Toyota Avensis photo #6
6 foto

2005' Toyota Avensis

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,100
Publikuar 2 Shtator 2023
Përditësuar 10 Korrik 2024
ID: tzDGVM

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2005' Toyota Avensis

- TOYOTA AVENSIS
- MOTORR 2.0 BENZIN/GAZ (IMPJANTI I SAPO VENDOSUR ELTON&REDI)
- EURO 4
- VITI 2004
- NGJYRE GRI ME NUANCE NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE
- TAPICERI LEKURE E PASTER
- KILOMETRA 250 000
- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK
- KOMANDA NE TIMON
- DISQE ALUMINI 18-CE TIP I RI
- GOMA 80 %
- XHAMA TE ZI ME LEJE
- RADIO, AUX
- KAMERA REGJISTRIMI DHE PARKIMI PARA, MBRAPA
- SEDILJE ELEKTRONIKE
- SEDILJE ME NGROHJE TEMPOMAT
- PILOT AUTOMAT
- CLIMA TRONIK DUAL
- MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET
- PER INFO KONTAKTO NE WHATSAPP

- JU FALEMINDERIT

Support Ukraine