2007' Toyota Auris photo #1
2007' Toyota Auris photo #2
2007' Toyota Auris photo #3
2007' Toyota Auris photo #4
2007' Toyota Auris photo #5
5 photos

2007' Toyota Auris

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,500
Published 11 July 2024ID: 2VWZEl

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2007' Toyota Auris

Toyota Auris Sport Edition
Motor 2.0 nafte me zinxhir shum ekonomik
Keylessgo (Hapje,mbyllje, ndezje dhe fikje e makines pa perdorur celesin)
Sensor shiu
Sensor dritash
Pasqyre fotokromatike (Erresohet naten)
Komanda ne timon
Cmimi i diskutueshem
Kambio manuale 6+R
Disqe r17
E sapo ardhur nga zvicra me targa dhe letra te paguara
Te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asnje gje
230000 kilometra ORIGJINALE

Video dhe foto ne momentin e blerjes

Support Ukraine