2007' Toyota Auris photo #1
2007' Toyota Auris photo #2
2007' Toyota Auris photo #3
2007' Toyota Auris photo #4
2007' Toyota Auris photo #5
5 foto

2007' Toyota Auris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,500
Publikuar 11 Korrik 2024ID: 2VWZEl

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2007' Toyota Auris

Toyota Auris Sport Edition
Motor 2.0 nafte me zinxhir shum ekonomik
Keylessgo (Hapje,mbyllje, ndezje dhe fikje e makines pa perdorur celesin)
Sensor shiu
Sensor dritash
Pasqyre fotokromatike (Erresohet naten)
Komanda ne timon
Cmimi i diskutueshem
Kambio manuale 6+R
Disqe r17
E sapo ardhur nga zvicra me targa dhe letra te paguara
Te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asnje gje
230000 kilometra ORIGJINALE

Video dhe foto ne momentin e blerjes

Support Ukraine