Report This Ad!
Bookmark This

2006' Renault Master

Negotiable
  • 2006 Renault Master in Tirane, Albania
  • 2006 Renault Master in Tirane, Albania - 2
  • 2006 Renault Master in Tirane, Albania - 3
  • 2006 Renault Master in Tirane, Albania - 4
Body: Coupe
Mileage: 200000 km
Displacement: 3000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet autobuzi i standardit Euro 4
Në gjendje shumë të mirë motorike dhe mekanike
Motor 3.0L 11lt/100km konsumi
Me 28+1 vende
Rrip sigurimi në çdo sendile
I pajisur me Klima para dhe aspirator prapa
Kamera në pjesën e pasme
Xhama të zinj
Derë elektrike + derë emergjence

  • 068Show phone
  • Gjoke
  • Tirane
  • 2 October 2021