Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2006' Renault Master

Të diskutueshme
  • 2006 Renault Master në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 Renault Master në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2006 Renault Master në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2006 Renault Master në Tiranë, Shqipëri - 4
Trupi: Makine me një derë
Kilometrazhi: 200000 km
Zhvendosje: 3000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet autobuzi i standardit Euro 4
Në gjendje shumë të mirë motorike dhe mekanike
Motor 3.0L 11lt/100km konsumi
Me 28+1 vende
Rrip sigurimi në çdo sendile
I pajisur me Klima para dhe aspirator prapa
Kamera në pjesën e pasme
Xhama të zinj
Derë elektrike + derë emergjence

  • 068Tregoni telefonin
  • Gjoke
  • Tiranë
  • 2 Tetor 2021