Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Opel Insignia

€7,300
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet opel insignia viti 2010 euro5 makina e sapoardhur nga Gjermania me dogan te paguar importuar nga danimarka kamio manual motorr 2 nafte full opsion ne gjendje super te mir rryp motorri i sapondrruar vaj filtra te gjitha sherbimet e bera me dat 18/11/2022 4 gomat e reja te sapovendosura me pak fjal esht super gjendje tel dhe watsap

  • 068Show phone
  • Kruje
  • 29 November 2022
Support Ukraine