Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Opel Insignia

€7,300
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet opel insignia viti 2010 euro5 makina e sapoardhur nga Gjermania me dogan te paguar importuar nga danimarka kamio manual motorr 2 nafte full opsion ne gjendje super te mir rryp motorri i sapondrruar vaj filtra te gjitha sherbimet e bera me dat 18/11/2022 4 gomat e reja te sapovendosura me pak fjal esht super gjendje tel dhe watsap

  • 068Tregoni telefonin
  • KrujĂ«
  • 29 NĂ«ntor 2022
Support Ukraine