Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Opel Insignia

€5,800
2010' Opel Insignia photo #1
2010' Opel Insignia photo #2
2010' Opel Insignia photo #3
2010' Opel Insignia photo #4
4 photos
Age: 13 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

🔱Shitet🔱
Makina eshte me sistem Inteligjent .
Drita e-xeno automat ulje ngritje dhe kthehen sipas timonit . Hapje te dritave ansore kur mer kthesen.
Makina eshte shume e paster.
Shitje private.
Per me shume foto bideo kontaktini ne WhatsApp
-Modeli 🅾️ - Opel Insignia OPC -blu line
-Viti prodhimit ➡️ 2010
-Motorri ➡️2.0 Nafte - Kamio automat
-pilot automat
-komandimi gazit ne timon
-speed limit ne timon
-Drita Xenon.
-Sedilje me ngrohie.
-Sendilje Elektrike ulje ngritje
-Xhamat pak te zinj me leie para mbrapa.
-filtra , vaje , pompa hidraulike cdo sherbim i ber.
-Navigatior origjinale.
-Axus+dvd+cd
Makina eshte full nga brenda .
Cmimi eshte i disk kur te shikohet makina.
5800€

  • 069Show phone
  • Fier
  • 2 November 2023
Support Ukraine