Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Opel Insignia

€5,800
2010' Opel Insignia photo #1
2010' Opel Insignia photo #2
2010' Opel Insignia photo #3
2010' Opel Insignia photo #4
4 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

đź”±Shitetđź”±
Makina eshte me sistem Inteligjent .
Drita e-xeno automat ulje ngritje dhe kthehen sipas timonit . Hapje te dritave ansore kur mer kthesen.
Makina eshte shume e paster.
Shitje private.
Per me shume foto bideo kontaktini ne WhatsApp
-Modeli 🅾️ - Opel Insignia OPC -blu line
-Viti prodhimit ➡️ 2010
-Motorri ➡️2.0 Nafte - Kamio automat
-pilot automat
-komandimi gazit ne timon
-speed limit ne timon
-Drita Xenon.
-Sedilje me ngrohie.
-Sendilje Elektrike ulje ngritje
-Xhamat pak te zinj me leie para mbrapa.
-filtra , vaje , pompa hidraulike cdo sherbim i ber.
-Navigatior origjinale.
-Axus+dvd+cd
Makina eshte full nga brenda .
Cmimi eshte i disk kur te shikohet makina.
5800€

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 2 NĂ«ntor 2023
Support Ukraine