2008' Opel Corsa photo #1
2008' Opel Corsa photo #2
2008' Opel Corsa photo #3
2008' Opel Corsa photo #4
2008' Opel Corsa photo #5
5 photos

2008' Opel Corsa

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,000
Published 26 May 2024ID: pdTMXt

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2008' Opel Corsa

Opel corsa 1.2 benxin manual viti 2008 me dogan te paguar kondicjoner 4 gomat e reja me xhama te zi . E pastre mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Cmimi 3000 euro .

Support Ukraine